Versenyeredmények

A 2010-2011-es tanév versenyeredményei

Az eredmények megtekinthetők:
tanulmányi versenyek,
tömegsport, diákolimpia,
friss sporthírek képekkel
népdaléneklő verseny,
egyesületi versenyek
Mátyás tudósai megyei verseny

 

A 2009-2010-es tanév versenyeredményei

Az eredmények Excel táblázatban megtekinthetők: tanulmányi versenyek, tömegsport, diákolimpia, háziversenyek, egészségnevelési verseny

Ötösök hete 2010

A 2008-2009-es tanév versenyeredményei
Az eredmények Excel táblázatban megtekinthetők: tanulmányi versenyek, tömegsport, diákolimpia, Kőrösi Kupa, Kőrösi Angol Nyelvi Verseny

Mátyás Tudósai Verseny 2009. február 13.

A versenyen 281 nevezett tanuló vett részt a megye 17 településének 26 iskolájából.
Az eredmények Excel táblázatban megtekinthetők itt.

 

A legkiemelkedőbb versenyeredmények 2007-2008 tanévben

Nemzetközi

 

Egyesületi

I.

II.

III.

IV.

atlétika

1

-

1

1

evezés

-

1

-

-

 

Országos

 

Tanulmányi

I.

II.

III.

IV.

V.

VI.

VIII.

X.

XIV.

XIX.

Matematika, szorobán

1

-

-

3

-

6

-

-

-

-

Angol London Bridge

1

1

1

2

-

2

3

1

-

-

Országos angol verseny

-

-

-

-

-

-

-

-

-

1

Országos Logikai verseny

-

-

-

-

-

-

-

1

-

-

Országos Anyanyelvi verseny

-

-

-

-

-

-

-

1

1

-

 

Diákolimpia

I.

II.

III.

IV.

VI.

vívás

-

-

1

-

-

tenisz

-

-

-

1

-

öttusa

-

-

-

1

1

kajak-kenu

3

3

4

-

-

 

Egyesületi

I.

II.

III.

IV.

VI.

VIII.

atlétika

1

-

2

1

-

1

evezés

-

1

-

-

-

-

kajak-kenu

3

-

1

1

1

-

 

Regionális

 

Diákolimpia

I.

II.

III.

IV.

V.

VI.

floorball

-

-

-

-

1

-

 


 

Megyei

 

Tanulmányi

I.

II.

III.

IV.

V.

VI.

matematika

2

-

2

2

-

1

angol

1

1

3

1

5

-

magyar

1

-

-

1

2

1

német

1

-

-

-

-

-

földrajz

1

-

-

-

-

-

 

Diákolimpia

I.

II.

III.

IV.

V.

VI.

úszás

-

1

2

1

-

1

magasugrás

-

1

-

-

-

-

kislabdahajítás

1

2

1

1

-

-

többpróba

2

-

1

-

1

-

asztalitenisz

-

1

-

-

1

-

kosárlabda

-

1

-

-

-

-

atlétika

-

-

1

-

-

1

váltó

1

1

2

-

-

-

tenisz

-

1

-

-

-

-

súlylökés

-

2

-

1

-

1

 

Területi

 

Tanulmányi

I.

II.

III.

IV.

V.

matematika, szorobán

4

1

2

1

1

 

Diákolimpia

I.

II.

III.

IV.

V.

kajak-kenu

3

2

2

-

-

atlétika

2

4

1

-

-

 

Egyesületi

I.

II.

III.

IV.

V.

labdarúgás

1

-

-

-

-

 

Városi

 

Tanulmányi

I.

II.

III.

magyar

-

-

2

rajz

2

-

-

angol

1

1

1

 

Diákolompia

I.

II.

III.

kosárlabda

1

-

-

floorball

1

-

-

úszás

1

2

2

játékos sportverseny

-

-

1

labdarúgás

-

-

1

 

Egyesületi

I.

II.

III.

cselgáncs

1

-

-

 

Tömegsport

I.

II.

III.

labdarúgás

1

-

-

röplabda

1

-

1

floorball

-

1

-

lövészet

-

1

-

körváltó

1

-

-

futás

-

-

2

 

Tanulmányi versenyek 2007/2008.

 

Szabó Márk

8.a

’London Bridge’ országos angol verseny

I.

Eszesné Oncs Ágnes

Horváth Attila     

6.b

’London Bridge’ országos angol verseny

II.

Szabadosné Kiss Erika

Ondok Edina

6.c

’London Bridge’ országos angol verseny

III.

Szabadosné Kiss Erika

Kovács Lőrinc

6.b

’London Bridge’ országos angol verseny

IV.

Horváth Csabáné

Szmolnik Laura

6.b

’London Bridge’ országos angol verseny

IV.

Szabadosné Kiss Erika

Nagy Tamás

6.b

’London Bridge’ országos angol verseny

VI.

Szabadosné Kiss Erika

Uri-Szabó Gergő

5.b

’London Bridge’ országos angol verseny

VI.

Bagdi Judit

Labancz Zoltán

5.b

’London Bridge’ országos angol verseny

VIII.

Bagdi Judit

Pálinkás Evelin

7.a

’London Bridge’ országos angol verseny

VIII.

Szabadosné Kiss Erika

Csernák Dániel

6.b

’London Bridge’ országos angol verseny

VIII.

Szabadosné Kiss Erika

Szunyog Fanni

5.b

’London Bridge’ országos angol verseny

X.

Bagdi Judit

Pálinkás Evelin

7. a

Mozaik Könyvkiadó országos anyanyelvi v.

XIV.

Bajáriné Szalados K.

Csizmadia Martin

2. a

Mozaik Könyvkiadó országos anyanyelvi v.

X.

Munkácsi Ildikó

Szabó Márk

8.a

Országos általános iskolai angol tan. v.

XIX.

Eszesné Oncs Ágnes

Tóth-Fekete Klára

6.b

Országos szorobán verseny

I.

Munkácsi Ildikó

Ladányi Zsuzsanna

4.b

Országos szorobán verseny

IV.

Munkácsi Ildikó

Szegfű Patrik

2.c

Országos szorobán verseny

IV.

Munkácsi Ildikó

Bajzáth Áron

4.b

Országos szorobán verseny

IV.

Munkácsi Ildikó

Fehér Milán

4.b

Országos szorobán verseny

VI.

Munkácsi Ildikó

Magyar Karina

5.a

Országos logika verseny

X.

Héreginé Molnár Emese

Szmolnik Laura

6.b

„A szép magyar beszéd” c. megyei verseny

V.

Bosnyák Szabolcsné

Monori Vivien

3.c

A Mátyás tudósai megyei vers és pró. v.

I.

Sepsiné Rózsa Ildikó

Balogh Balázs

3. b

A Mátyás tudósai megyei vers és pró. v.

V.

Dr. Urbánné Nejzer Ida

Szathmáry Teodóra

4. b

A Mátyás tudósai megyei vers és pró. v.

VI.

Bíró Gáborné

Drávai Balázs

7.b

Kőrösi” megyei angol ország-ismereti v.

IV cs.

Eszesné Oncs Ágnes

Falusi Viktória

8.b

Kőrösi” megyei angol ország-ismereti v.

IV cs.

Bóka Tamás

Sziráki Ádám

7.a

Kőrösi” megyei angol ország-ismereti v.

IV cs.

Szabadosné Kiss Erika

Barta Ágnes

8.a

Kőrösi” megyei angol ország-ismereti v.

IV cs.

Eszesné Oncs Ágnes

Fasie Brigitta

3. b

Mátyás tudósai megyei matematika verseny

VI.

Temesvári Zoltánné

Nagy Tamás

6. b

Megyei Simonyi Zsigmond helyesíró verseny

IV.

Bosnyák Szabolcsné

Csomor Tamás

7.c

Megyei Teleki Pál földrajz verseny

I.

Kissné Sebestyén Éva

Kovács Ádám

8.b

Megyei Teleki Pál földrajz verseny

I.

Kissné Sebestyén Éva

Máté Zoltán

8.a

Megyei Teleki Pál földrajz verseny

I.

Kissné Sebestyén Éva

Szabó Márk

8.a

Szegő Gábor megyei matematika versenyen

III.

Csernák Péterné

Máté Zoltán

8.a

Szegő Gábor megyei matematika versenyen

IV.

Csernák Péterné

Bodnár Viktor

8.c

Szegő Gábor megyei matematika versenyen

III.

Csernák Péterné

Szabó Márk

8.a

Tiszaföldváron rendezett megyei angol v.

V.

Eszesné Oncs Ágnes

Horváth Attila

6.b

Tiszaföldváron rendezett megyei angol v.

II.

Szabadosné Kiss Erika

Kovács Lőrinc

6.b

Tiszaföldváron rendezett megyei angol v.

V.

Horváth Csabáné

Ladányi Zsuzsanna

4.b

Tiszaföldváron rendezett megyei angol v.

III.

Bagdi Judit

Csomor Tamás

7.c

Tiszaföldváron rendezett megyei angol v.

V.

Eszesné Oncs Ágnes

Máté Zoltán

8.a

Tiszaföldváron rendezett megyei angol v.

I.

Eszesné Oncs Ágnes

Kovács Levente

5.b

Tiszaföldváron rendezett megyei angol v.

III.

Bagdi Judit

Magyar Karina

5.a

Tiszaföldváron rendezett megyei angol v.

III.

Horváth Csabáné

Ipolyszegi Gábor

4.b

Tiszaföldváron rendezett megyei angol v.

V

Bagdi Judit

Tóth Anna

5.b

Tiszaföldváron rendezett megyei angol v.

V.

Bagdi Judit

Fónyi Vivien

8.c

Tiszaföldváron rendezett megyei német v.

I.

Garzsikné Barsi Mónika

Bodnár Viktor

8.c

Varga Tamás megyei matematika verseny

I.

Csernák Péterné

Tóth-Fekete Klára

6. b

Zrínyi Ilona megyei matematika verseny

IV.

Héreginé Molnár Emese

Ladányi Zsuzsanna

4.b

Zrínyi Ilona megyei matematika verseny

I.

Vidéki Gabriella

Magyar Karina

 

Széchenyi krt-i Ált. Isk.körzeti mat.

I.

Héreginé Molnár Emese

Tóth-Fekete Klára

6.b

Területi szorobán verseny

I.

Munkácsi Ildikó

Ladányi Zsuzsanna

4.b

Területi szorobán verseny

I.

Munkácsi Ildikó

Szegfű Patrik

2.c

Területi szorobán verseny

I.

Munkácsi Ildikó

Bajzáth Áron

4.b

Területi szorobán verseny

III.

Munkácsi Ildikó

Fehér Milán

4.b

Területi szorobán verseny

II.

Munkácsi Ildikó


 

Bajzáth Andor     

5.b

Területi szorobán verseny

III.

Munkácsi Ildikó

Ozsvárt Krisztián

4.b

Területi szorobán verseny

IV.

Munkácsi Ildikó

Ozsvárt Milán

4.b

Területi szorobán verseny

V.

Munkácsi Ildikó

Simon Dávid

2.b

„A jövő postája” c. rajzpályázat

I.

Pálinkásné Kálmán Klára

Bozóki Ádám

4. b

„Hétmérföldes csizmában” mesevet. városi c

III. cs.

Bíró Gáborné

Fekete Csanád

4. b

„Hétmérföldes csizmában” mesevet. városi c

III. cs.

Bíró Gáborné

Mádi Szabolcs

4. b

„Hétmérföldes csizmában” mesevet. városi c

III. cs.

Bíró Gáborné

Szabari Rajmond

4. b

„Hétmérföldes csizmában” mesevet. városi c

III. cs.

Bíró Gáborné

Kalmár Tamás

6. b

„Szárnyaló gondolatok” városi fogalmazás v.

III.

Bosnyák Szabolcsné

Mészáros Fruzsina

4. b

Belvárosi Ált. Isk. városi szintű rajzverseny

I.

Bíró Gáborné

Csernák Dániel

6.b

Kassai úti Ált. Isk. városi angol szépk. v.

III

Szabadosné Kiss Erika

Zimányi Anita

7.a

Kassai úti Ált. Isk. városi angol szépk. v.

I.

Szabadosné Kiss Erika

Jakab Alexandra

7.a

Kassai úti Ált. Isk. városi angol szépk. v.

II.

Szabadosné Kiss Erika

 

Diákolimpia - versenyeredmények 2007/2008.

 

Tátrai Blanka

3.a

vívás

03.

Dobos Annamária

Országos diákolimpia

Sztrunga Tilda

3.a

 

 

 

 

Vígh Jázmin Virág

3.a

 

 

 

 

Vincze Valentina

8.a

tenisz

04.

 

Országos diákolimpia

Benedek Rita

8.a

 

 

 

 

Szép Gábor

8.b

öttusa

04.

Sárainé Kiss Katalin

Országos diákolimpia

Csoór Arvid

7.a

öttusa

06.

Sárainé K. K, Dobos A.

Országos diákolimpia

Szőke Ramóna

7.c

kajak-kenu

01.

 

Országos diákolimpia

 

 

 

02.

 

Országos diákolimpia

 

 

 

02.

 

Országos diákolimpia

Lángi Levente

8.a

kajak-kenu

01.

 

Országos diákolimpia

 

 

 

02.

 

Országos diákolimpia

 

 

 

03.

 

Országos diákolimpia

Cserfalvi Tamás

5.a

kajak-kenu

01.

 

Országos diákolimpia

 

 

 

03.

 

Országos diákolimpia

Mészáros Fruzsina

4.b

kajak-kenu

03.

 

Országos diákolimpia

Szathmáry Teodóra

4.b

kajak-kenu

03.

 

Országos diákolimpia

Iványi Zoltán

8.c

 

 

 

 

Papp Richárd

7.a

 

 

 

 

Pintér Szabolcs

8.b

 

 

 

 

Szép Gábor

8.b

 

 

 

 

Ulviczki Dániel

7.b

 

 

 

 

Papp Richárd

7.a

floorball

05.

Sárainé Kiss Katalin

Regionális diákolimpia

Tóth Bence

7.b

 

 

 

 

Fazekas Zoltán

7.a

 

 

 

 

Horváth Tamás

7.a

 

 

 

 

Kiss Máté

7.a

 

 

 

 

Ulviczki Dániel

7.b

 

 

 

 

Horváth Viktor

7.b

 

 

 

 

Szabó Levente

8.c

 

 

 

 

Szilvássy Ádám

8.a

 

 

 

 

Szép Gábor

8.b

 

 

 

 

Szép Gábor

8.b

többpróba

01.

Sárainé Kiss Katalin

Megyei többpróba bajnokság

Csoór Arvid

7.a

többpróba

01.

Sárainé K K, Dobos A.

Megyei többpróba bajnokság

Iványi Zoltán

8.c

 

 

 

 

Papp Richárd

7.a

 

 

 

 

Pintér Szabolcs

8.b

 

 

 

 

Szép Gábor

8.b

 

 

 

 

Ulviczki Dániel

7.b

 

 

 

 

Csoór Arvid

7.a

4x100m váltó

01.

Sárainé K K, Dobos A.

Megyei egyéni diákolimpiai atlétika

Iványi Zoltán

8.c

 

 

 

 

Papp Richárd

7.a

 

 

 

 

Szép Gábor

8.b

 

 

 

 

Tóth Rita

7.a

kislabdahajítás

01.

Dobos Annamária

Megyei egyéni diákolimpiai atlétika

Hadadi Péter

6.a

 

 

 

 

Túróczi Máté

6.a

 

 

 

 

Halla Marcell

6.a

 

 

 

 

Labancz Zoltán

5.b

 

 

 

 

Enyedi Zoltán

6.a

 

 

 

 

Kolláth Mihály

6.b

 

 

 

 

Abonyi Bence

6.b

 

 

 

 

Szabó Levente

6.a

 

 

 

 

Gerőcs Attila

5.c

 

 

 

 

Kovács Norbert

5.b

 

 

 

 

Mihályi Milán

5.c

 

 

 

 

Czakó Martin

5.b

kosárlabda

02.

Maroska Marianna

Megyei diákolimpia

Vincze Valentina

8.a

tenisz

02.

Sárainé Kiss Katalin

Megyei tenisz diákolimpia

Benedek Rita

8.a

 

 

 

 

Vincze Valentina

8.a

02.

 

Sí megyei diákolimpia

Szép Gábor

8.b

kislabdahajítás

02.

Dobos Annamária

Megyei csapatbajnokság

Pintér Szabolcs

8.b

kislabdahajítás

 

Dobos Annamária

Megyei csapatbajnokság

Hajdú Márton

7.a

kislabdahajítás

 

Dobos Annamária

Megyei csapatbajnokság

Iványi Zoltán

8.c

kislabdahajítás

 

Dobos Annamária

Megyei csapatbajnokság

Hajdú Márton

7.a

súlylökés

02.

Dobos Annamária

Megyei csapatbajnokság

Iványi Zoltán

8.c

súlylökés

 

Dobos Annamária

Megyei csapatbajnokság

Pintér Szabolcs

8.b

súlylökés

 

Dobos Annamária

Megyei csapatbajnokság

Rácz Milán

8.c

súlylökés

 

Dobos Annamária

Megyei csapatbajnokság

Kővári Ábel

7.b

magasugrás

02.

Dobos Annamária

Megyei csapatbajnokság

Szép Gábor

8.b

magasugrás

 

Dobos Annamária

Megyei csapatbajnokság

Draskóczi Péter

8.a

magasugrás

 

Dobos Annamária

Megyei csapatbajnokság

Czakó Valentin

7.b

magasugrás

 

Dobos Annamária

Megyei csapatbajnokság

Menyhárt Zsanett

7.b

kislabdahajítás

02.

 

Megyei egyéni diákolimpiai atlétika

Papp Richárd

7.a

súlylökés

02.

 

Megyei egyéni diákolimpiai atlétika

Kalmár Milán

8.a

úszás gyors

02.

Bordács Balázs

Megyei úszó diákolimpia

Vincze Valentina

8.a

4x100m váltó

02.

 

Megyei egyéni diákolimpiai atlétika

Böjti Zsóka

8.a

 

 

 

 

Tóth Rita

7.a

 

 

 

 

Káplár Fanni

7.a

 

 

 

 

Káplár Fanni

7.b

300m futás

03.

 

Megyei egyéni diákolimpiai atlétika

Kalmár Milán

8.a

úszás hát

03.

Bordács Balázs

Megyei úszó diákolimpia

Ulviczki Dániel

7.b

távolugrás

03.

Dobos Annamária

Megyei csapatbajnokság

Pintér Szabolcs

8.b

távolugrás

 

Dobos Annamária

Megyei csapatbajnokság

Kővári Ábel

7.b

távolugrás

 

Dobos Annamária

Megyei csapatbajnokság

Iványi Zoltán

8.c

távolugrás

 

Dobos Annamária

Megyei csapatbajnokság

Ulviczki Dániel

7.b

10x200m váltó

03.

Dobos Annamária

Megyei csapatbajnokság

Draskóczi Péter

8.a

10x200m váltó

 

Dobos Annamária

Megyei csapatbajnokság

Szép Gábor

8.b

10x200m váltó

 

Dobos Annamária

Megyei csapatbajnokság

Kővári Ábel

7.b

10x200m váltó

 

Dobos Annamária

Megyei csapatbajnokság

Iványi Zoltán

8.c

10x200m váltó

 

Dobos Annamária

Megyei csapatbajnokság

Tóth Rita

7.a

10x200m váltó

 

Dobos Annamária

Megyei csapatbajnokság

Sebők Krisztina

7.b

10x200m váltó

 

Dobos Annamária

Megyei csapatbajnokság

Zimányi Anita

7.a

10x200m váltó

 

Dobos Annamária

Megyei csapatbajnokság

Németh Dóra

7.b

10x200m váltó

 

Dobos Annamária

Megyei csapatbajnokság

Menyhárt Zsanett

7.b

10x200m váltó

 

Dobos Annamária

Megyei csapatbajnokság

Lőrincz Benjámin

7.b

úszás pille

03.

Bordács Balázs

Megyei úszó diákolimpia

Szép Gábor

8.b

kislabdahajítás

03.

Sárainé K K, Dobos A.

Megyei egyéni diákolimpiai atlétika

Papp Richárd

7.a

többpróba

03.

Dobos Annamária

Megyei többpróba bajnokság

Vincze Valentina

8.a

súlylökés

04.

 

Megyei egyéni diákolimpiai atlétika

Sebők Krisztina

7.b

kislabdahajítás

04.

 

Megyei egyéni diákolimpiai atlétika

Lőrincz Benjámin

7.b

úszás mell

04.

Bordács Balázs

Megyei úszó diákolimpia

László Valentina

6.b

asztalitenisz

05.

Sárainé Kiss Katalin

Megyei asztalitenisz diákolimpia

Vincze Valentina

8.a

többpróba

05.

Sárainé K K, Dobos A.

Megyei többpróba bajnokság

Böjti Zsóka

8.a

 

 

 

 

Káplár Fanni

7.b

 

 

 

 

Menyhárt Zsanett

7.b

 

 

 

 

Sebők Krisztina

7.b

 

 

 

 

Ódry Abigél

5.a

úszás mell

06.

Bordács Balázs

Megyei úszó diákolimpia

Pintér Szabolcs

8.b

távolugrás

06.

 

Megyei egyéni diákolimpiai atlétika

Böjti Zsóka

8.a

súlylökés

06.

 

Megyei egyéni diákolimpiai atlétika

Szőke Ramóna

7.c

K2, 4000m

01.

Bordács Balázs

Körzeti döntő-kajak-kenu

Szőke Ramóna

7.c

3x200m váltó

01.

Bordács Balázs

Körzeti döntő-kajak-kenu

Cserfalvi Tamás

5.a

IC4, 500m

01.

Bordács Balázs

Körzeti döntő-kajak-kenu

Filyó Fanni

4.a

atlétika

01.

 

Körzeti diákolimpia

Szép Gábor

8.b

atlétika

01.

 

Körzeti diákolimpia

Fehér Milán

4.b

atlétika

02.

 

Körzeti diákolimpia

Pintér Nikolett

6.c

atlétika

02.

 

Körzeti diákolimpia

Szép Gábor

8.b

atlétika

02.

 

Körzeti diákolimpia

Pintér Szabolcs

8.b

 

 

 

 

Iványi Zoltán

8.c

 

 

 

 

Csoór Arvid

7.a

 

 

 

 

Papp Richárd

7.a

 

 

Sárainé Kiss Katalin

 

Draskóczi Péter

8.a

 

 

Dobos Annamária

 

Vincze Valentina

8.a

atlétika

02.

 

Körzeti diákolimpia

Böjti Zsóka

8.a

 

 

 

 

Káplár Fanni

7.b

 

 

 

 

Sebők Krisztina

7.b

 

 

 

 

Tóth Rita

7.a

 

 

Sárainé Kiss Katalin

 

Menyhárt Zsanett

7.b

 

 

Dobos Annamária

 

Lángi Levente

8.a

C1, 1000m

02.

Bordács Balázs

Körzeti döntő-kajak-kenu

Lángi Levente

8.a

4000m

02.

Bordács Balázs

Körzeti döntő-kajak-kenu

Pintér Nikolett

6.c

atlétika

03.

 

Körzeti diákolimpia

Dobozy Noémi

5.b

 

 

 

 

Tancsik Brigitta

5.b

 

 

 

 

Vincze Barbara

6.b

 

 

 

 

Murányi Martina

6.a

 

 

Sárainé Kiss Katalin

 

Halápi Erzsébet

6.a

 

 

Dobos Annamária

 

Cserfalvi Tamás

5.a

MC1, 2000m

03.

Bordács Balázs

Körzeti döntő-kajak-kenu

Szőke Ramóna

7.c

K2, 1000m

03.

Bordács Balázs

Körzeti döntő-kajak-kenu

Hadadi Péter

6.a

kosárlabda

01.

Maroska Marianna

Városi diákolimpia

Túróczi Máté

6.a

 

 

 

 

Halla Marcell

6.a

 

 

 

 

Labancz Zoltán

5.b

 

 

 

 

Pagonyi Olivér

6.b

 

 

 

 

Enyedi Zoltán

6.a

 

 

 

 

Kolláth Mihály

6.b

 

 

 

 

Abonyi Bence

6.b

 

 

 

 

Szabó Levente

6.a

 

 

 

 

Gerőcs Attila

5.c

 

 

 

 

Kovács Norbert

5.b

 

 

 

 

Mihályi Milán

5.c

 

 

 

 

Czakó Martin

5.b

 

 

 

 

Papp Richárd

7.a

floorball

01.

Sárainé Kiss Katalin

Városi diákolimpia

Tóth Bence

7.b

 

 

 

 

Fazekas Zoltán

7.a

 

 

 

 

Horváth Tamás

7.a

 

 

 

 

Kiss Máté

7.a

 

 

 

 

Ulviczki Dániel

7.b

 

 

 

 

Horváth Viktor

7.b

 

 

 

 

Szabó Levente

8.c

 

 

 

 

Szilvássy Ádám

8.a

 

 

 

 

Szép Gábor

8.b

 

 

 

 

Kalmár Milán

8.a

úszás 100hát

01.

Bordács Balázs

Városi úszó diákolimpia

Lőrincz Benjámin

7.b

úszás 100mell

02.

Bordács Balázs

Városi úszó diákolimpia

Lőrincz Benjámin

7.b

úszás 100pille

02.

Bordács Balázs

Városi úszó diákolimpia

Bársony Mercédesz

5.a

úszás 100hát

03.

Bordács Balázs

Városi úszó diákolimpia

Kalmár Milán

8.a

úszás 100gyors

03.

Bordács Balázs

Városi úszó diákolimpia

Bozsányi Zalán

4.b

 

03.

Maroska Marianna

Városi játékos sportverseny

Fehér Milán

4.b

 

 

 

 

Mészáros Fruzsina

4.b

 

 

 

 

Szekeres Rita

4.b

 

 

 

 

Szathmáry Teodóra

4.b

 

 

 

 

Filyó Fanni

4.a

 

 

 

 

Kézér Róbert

4.a

 

 

 

 

Csendes Orsolya

4.a

 

 

 

 

Kása Sándor

4.a

 

 

 

 

Vaszi Bálint

4.a

 

 

 

 

Kiss Melissza

3.a

 

 

 

 

Pallai Zsolt

3.a

 

 

 

 

Zelizi Dániel

3.b

 

 

 

 

Pataki Máté

3.b

 

 

 

 

Csóka Daniella

2.a

 

 

 

 

Volter Márk

2.a

 

 

 

 

Kása Gábor

2.b

 

 

 

 

Kovács Bianka

2.b

 

 

 

 

Györe Mónika

2.b

 

 

 

 

Fehér Milán

4.b

labdarúgás

03.

Maroska Mariann

Városi labdarúgó diákolimpia

Szabari Rajmond

4.b

 

 

 

 

Fekete Csanád

4.b

 

 

 

 

Kézér Róbert

4.a

 

 

 

 

Dancz Dávid

4.a

 

 

 

 

Pataki Máté

3.b

 

 

 

 

Kovács Patrik

3.b

 

 

 

 

Kása Sándor

4.a

 

 

 

 

 

Egyesületi 2007/2008

 

név

oszt.

sportág

hely.

edző

verseny

Filyó Fanni

4.a

60m

01.

Öhlbaun Zoltánné

Nemzetközi gyermek atlétika v.

Rácz Milán

8.c

evezés

02.

Molnár Dezső

Európai Olimpiai Reménységek versenye nemzetközi

Dobozy Noémi

5.b

váltófutás

03.

Öhlbaun Zoltánné

Nemzetközi gyermek atlétika v.nemzetközi

Tancsik Brigitta

5.b

600m

04.

Öhlbaun Zoltánné

Nemzetközi gyermek atlétika v.nemzetközi

Filyó Fanni

4.a

atlétika 60m

01.

Öhlbaun Zoltánné

Fedettpályás atlétika verseny országos

Lángi Levente

8.a

kajak-kenu

01.

Tóth-Urbán Tamás

Országos felmérő verseny országos

Lángi Levente

8.a

kajak-kenu

01.

Tóth-Urbán Tamás

Nagy Zoltán emlékverseny országos

Lángi Levente

8.a

kajak-kenu

01.

Tóth-Urbán Tamás

Nagy Zoltán emlékverseny országos

Rácz Milán

8.c

evezés

02.

Molnár Dezső

Ergométeres OB országos

Pintér Nikolett

6.c

atlétika

03.

 

Országos váltó bajnokság

Dobozy Noémi

5.b

60m

03.

Öhlbaun Zoltánné

Fedettpályás atlétika verseny országos

Szathmáry Teodóra

4.b

kajak-kenu

03.

Erdősné Erdődi Ágnes

Nagy Zoltán emlékverseny országos

Ulviczki Dániel

7.b

mezei futás

04.csapat

 

Országos mezei futóbajnokság

Lángi Levente

8.a

kajak-kenu

04.

Tóth-Urbán Tamás

Maratoni OB országos

Cserfalvi Tamás

5.a

kajak-kenu

06.

Tóth-Urbán Tamás

Nagy Zoltán emlékverseny országos

Pintér Szabolcs

8.b

atlétika váltóf.

08.

Öhlbaun Zoltánné

Fedettpályás atlétika verseny országos

Kovács Lőrinc

6.b

labdarúgás

01.

Repka János

Góliát-körzeti

Mondok Attila

6.c

labdarúgás

 

 

 

Fehér Milán

4.b

labdarúgás

 

 

 

Volter Márk

2.a

cselgáncs

01.

Török Ferenc

Gyermek cselgáncs városi

 

Tömegsport 2007/2008. városi

 

név

oszt.

sportág

helyezés

edző

verseny

Draskóczi Péter

8.a

labdarúgás

01.

Sárainé Kiss Katalin

Tiszaligeti napok

Kis Marcell

7.c

labdarúgás

 

 

Tiszaligeti napok

Ulviczki Dániel

7.b

labdarúgás

 

 

Tiszaligeti napok

Surányi Botond

7.b

labdarúgás

 

 

Tiszaligeti napok

Juhász Balázs

8.b

labdarúgás

 

 

Tiszaligeti napok

Szép Gábor

8.b

labdarúgás

 

 

Tiszaligeti napok

Fekete Tamás

7.a

labdarúgás

 

 

Tiszaligeti napok

Lukács Bence

8.b

labdarúgás

 

 

Tiszaligeti napok

Szabó Diána

6.a

röplabda

01.

Dobos Annamária

Mikulás kupa

Györgyi Dorottya

6.a

 

 

 

 

Murányi Martina

6.a

 

 

 

 

Vizsnyai Víta

6.a

 

 

 

 

Tóth-Fekete Klára

6.b

 

 

 

 

Pintér Nikolett

6.c

körváltó

01.

Bordács Balázs

Barna István körváltó

Pintér Dániel

6.c

 

 

 

 

Vincze Barbara

6.b

 

 

 

 

Halápi Erzsébet

6.a

 

 

 

 

Murányi Martina

6.a

 

 

 

 

Szabó Levente

6.a

 

 

 

 

Dabis Attila

6.a

 

 

 

 

Túróczi Máté

6.a

 

 

 

 

Fazekas Zoltán

7.a

floorball

02.

Strauss Tamás

Tiszaligeti napok

Tóth Bence

7.b

floorball

 

 

Tiszaligeti napok

Kiss Máté

7.a

floorball

 

 

Tiszaligeti napok

Fekete Csanád

4.b

floorball

 

 

Tiszaligeti napok

Ivádi Imre

8.c

lövészet

02.

Maroska Mariann

Tiszaligeti napok

Ulviczki Dávid

7.a

mezei futás

03.

Dobos Annamária

Tavaszváró mezei futóverseny

Ulviczki Dániel

7.b

futás

03.

Dobos Annamária

Májusfa futás

Vincze Valentína

8.a

röplabda

03.

Dobos Annamária

Tiszaligeti napok

Böjti Zsóka

8.a

röplabda

 

 

Tiszaligeti napok

Tóth Rita

7.a

röplabda

 

 

Tiszaligeti napok

Zimányi Anita

7.a

röplabda

 

 

Tiszaligeti napok

Fancsali Enikő

7.c

röplabda

 

 

Tiszaligeti napok

Galambosi Virág

7.a

röplabda

 

 

Tiszaligeti napok

Bodrogi Lilla

7.a

röplabda

 

 

Tiszaligeti napok

 

 

A legkiemelkedőbb versenyeredmények 2006-2007 tanévben

Tanulmányi versenyek

 

Országos

I.

II.

III.

IV.

V.

VI.

VII.

VIII.

IX.

X.

matematika, szorobán

1

1

 

2

 

3

 

 

 

 

angol London Bridge

 

 

4

1

 

1

 

2

3

1

 

Megyei

I.

II.

III.

IV.

V.

VI.

VII.

VIII.

IX.

X.

matematika

4

 

1

1

1

1

 

 

 

 

angol

4

4

2

5

2

4

 

 

 

 

helyesírás

1

 

1

1

 

 

 

 

 

 

mesemondó

 

1

 

1

 

 

 

 

 

 

földrajz

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

technika

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

történelem

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

Területi

I.

II.

III.

IV.

V.

VI.

VII.

VIII.

IX.

X.

matematika, szorobán

4

1

1

1

2

 

 

 

 

 

 

Városi

I.

II.

III.

különdíj

mesemondó

1

 

 

1

fogalmazás

2

1

 

 

rajz

 

 

1

1

német

1

 

 

 

egészségnevelés

1

2

 

 

matematika

 

 

1

 

 

Művészeti versenyek

 

Regionális

I.

II.

III.

IV.

V.

VI.

VII.

VIII.

IX.

X.

balett

 

1

1

1

 

 

 

 

 

 

 

Megyei

I.

II.

III.

IV.

V.

VI.

VII.

VIII.

IX.

X.

ének

 

 

1

1

 

 

 

 

 

 

 

arany minősítés - énekkar

 

Diákolimpia

 

Országos

I.

II.

III.

IV.

V.

VI.

VII.

VIII.

IX.

X.

vívás

 

1

2

 

 

 

 

 

 

 

labdarúgás

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

tenisz

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

Régiós

I.

II.

III.

IV.

V.

VI.

VII.

VIII.

IX.

X.

kajak-kenu

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

labdarúgás

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Megyei

I.

II.

III.

IV.

V.

VI.

VII.

VIII.

IX.

X.

labdarúgás

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kosárlabda

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

atlétika

2

2

2

1

 

 

 

 

 

 

 

körzeti

I.

II.

III.

IV.

V.

VI.

VII.

VIII.

IX.

X.

labdarúgás

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kosárlabda

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

mezeifutás

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

atlétika

 

 

1